

Варильна поверхня Hansa електрична, 29см, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BHEI301077_PR1
4 883 ₴
4 395 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поверхня з нержавіючої сталі
Кухня - це серце оселі, і на ній відбувається багато кухонних дій. Варильні поверхні піддаються особливому впливу, і часто в кінцевому підсумку вкриваються плямами від розлитої води та жиру. Якщо ми хочемо, щоб наша кухня виглядала як нова, нам потрібно обирати прилади, які витримують інтенсивне використання, легко чистяться та обслуговуються. Газова варильна поверхня з нержавіючої сталі - чудовий вибір, оскільки вона дуже легко чиститься і має високу зносостійкість.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрическая |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Вес | 4.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 9,07 x 29 x 51 |
| Задня в центрі | 2.0 кВт; 180 мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість конфорок | 2 шт |
| Напряжение | 230 В В |
| Особенности | 6 рівнів потужності |
| Оформление | доміно |
| Передня в центрі | 1.0 кВт; 145 мм |
| Мощность подключения | 3 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 50,5 x 270 x 490 |
| Тип поверхности | електрична |
| Управление | механічне; ручки управління |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 395 ₴



