Варильна поверхня Hansa газова на склі,, 59см, чавун, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BHKS6718511_PR1
10 982 ₴
9 884 ₴
Плоскі пальники плоскі пальники
Тільки верхня частина пальника знаходиться над скляною поверхнею газової плити. Це значно покращує дизайн та полегшує догляд за пристроєм.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку та поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалиться автоматично.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні та міцні, і їх легко підтримувати у чистоті, що гарантує просте та безпечне використання.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому приготування завжди буде безпечним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип | Газовая |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Вес | 12.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 10,5 x 59 x 52 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.3 м |
| Задня ліва | 1.8 кВт; 73 мм |
| Задня права | 1.8 кВт; 73 мм |
| Количество газовых конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 230 В В |
| Особенности | 9 рівнів потужності; конфорка підвищеної потужності (WOK) |
| Передня ліва | 3.5 кВт; 138 мм |
| Передня права | 1 кВт; 53 мм |
| Мощность подключения | 8.1 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 55 x 560 x 490 |
| Тип поверхности | газова |
| Управление | поворотні перемикачі; механічне |
| Функции | газ-контроль; автопідпал |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Цена: 9 884 ₴











