



Витяжка Hansa вбудована, 60см, 182м.куб/год., чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OMC6242BH_PR1
5 366 ₴
4 829 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Hansa OMC6242BH відноситься до моделей вбудованого типу. Вона досить добре вписується в будь-який тип інтер'єру, оскільки зовнішність адаптована під будь-який стиль. При цьому на увазі залишається лише невелика частина загальної конструкції, за рахунок чого техніка успішно гармонує з іншими побутовими приладами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 см мм |
| Глубина | 29 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.5 м |
| Дополнительно | антиповоротний клапан; клас захисту від ураження електричним струмом: II; гарантійний талон; зворотній клапан; шнур живлення з вилкою; металевий фільтр |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | кухонна витяжка; інструкція |
| Максимальная производительность | 182 м³/год л/ч |
| Матеріал корпуса | фарбована сталь |
| Напряжение | 230 В В |
| Освещение | LED GU10 |
| Мощность | 91 Вт Вт |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Управление | кнопкове |
| Фильтр | вугільний; жировий |
| Ширина | 59.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 829 ₴



