Витяжка Hansa вбудована, 55см, 280м.куб/год., чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OMC6272BH_PR1
6 232 ₴
5 609 ₴
Висока ефективність
При створенні витяжок Hansa ми прагнемо до їх високої продуктивності навіть на найнижчій швидкості. Наші пристрої справляються з усіма видами запахів, забезпечуючи повний комфорт на кухні.
Алюмінієвий жировий фільтр
Жировий фільтр сприяє очищенню повітря та захищає мотор витяжки. Він виконаний з алюмінію, завдяки цьому при необхідності його можна мити в посудомийній машині.
Кнопкове управління
Просте та зрозуміле кнопкове управління прослужить довго, як і сама витяжка.
Режими відведення та рециркуляції
Усі витяжки Hansa можуть працювати в обох режимах та розраховані на площу кухні від 5 до 25 кв.м. Залежно від можливості підключення до вентиляції, ви можете вибрати найбільш оптимальний варіант очищення повітря саме для вашої кухні. Для перемикання з відведення на рециркуляцію необхідно додатково встановити вугільний фільтр.
Кількість швидкостей: 3
Ви можете вибрати необхідну швидкість роботи вентилятора в залежності від забрудненості повітря та того, як багато ви готуєте.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16.8 см мм |
| Глубина | 28.5 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.5 м |
| Дополнительно | антиповоротний клапан; клас захисту від ураження електричним струмом: I |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | кухонна витяжка; інструкція; гарантійний талон; металевий фільтр |
| Максимальная производительность | 280 м³/год л/ч |
| Матеріал корпуса | фарбована сталь |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | світлодіодне |
| Річне споживання електроенергії | 59.7 кВтгод |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Управление | кнопкове |
| Ширина | 55 см мм |
- Цена: 5 609 ₴












