Витяжка Hansa телескопічна, 60см, 270м.куб/год., нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OTP6233IH_PR1
4 477 ₴
4 029 ₴
Вугільні фільтри: 2
Чисте та ефективне очищення повітря завдяки вбудованим вугільним фільтрам.
(* вугільний фільтр продається окремо)
Світлодіодне освітлення
Недостатнє освітлення значно ускладнює роботу на кухні. Те ж саме стосується і лампочок, які постійно перегорають. Щоб гарантувати зручність використання, витяжки Hansa оснащені інноваційною енергоефективною світлодіодною системою освітлення. Світлодіодні лампи дуже довговічні, випромінюють яскраве та приємне світло, яке не втомлює очі. Обирайте витяжку Hansa та насолоджуйтеся найкращими рішеннями!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17.6 см мм |
| Глубина | 30 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.2 м |
| Дополнительно | клас захисту від ураження електричним струмом: II; автоматичний запуск |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | кухонна витяжка; інструкція; гарантійний талон; зворотній клапан; шнур живлення з вилкою |
| Напряжение | 230 В В |
| Освещение | LED |
| Производительность | 270 м³/год |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Управление | кулісний перемикач |
| Фильтр | жировий |
| Ширина | 60 см мм |
- Цена: 4 029 ₴











