

Витяжка Hansa купольна похила, 60см, 313м.куб/год., білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OKP6521SWH_PR1
8 276 ₴
7 448 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вугільні фільтри: 2
Чисте та ефективне очищення повітря завдяки вбудованим вугільним фільтрам.
(* вугільний фільтр продається окремо)
Освітлення: галогенове
Наші витяжки оснащені галогенним освітленням. У будь-якій моделі освітлення можна увімкнути, навіть якщо вентилятор не працює. Це можна використовувати як додаткове джерело зручного освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 74 см мм |
| Глубина | 33 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.2 м |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Клас гідродинамічної ефективності | F |
| Класс энергопотребления | E |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | кухонна витяжка; інструкція; гарантійний талон; зворотній клапан; шнур живлення з вилкою |
| Производительность | 313 м³/год |
| Таймер виключення | Да |
| Тип вытяжки | похила |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Управление | Сенсорное |
| Ширина | 59.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 448 ₴



