Мультипіч Philips Ovi S, 1300Вт, чаша-3.4л, механічне керув., пластик, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_NA110/00_PR1
4 095 ₴
3 686 ₴
Насолоджуйтеся здоровою їжею з до 90% меншим вмістом жиру*
Тепер ви можете готувати смачну, здорову їжу практично без додавання олії.
12 способів приготування в одному зручному приладі
Смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте тощо. Легко налаштовуйте час і температуру у 12 різних режимах приготування, включно зі швидким розігріванням, розморожуванням та дегідратацєю.
Смачні рецепти спеціально для вашої мультипечі в HomeID
Відкрийте для себе тисячі безкоштовних рецептів і спеціальних налаштувань для вашої мультипечі. 93% користувачів стверджують, що HomeID полегшує приготування їжі.**
Швидке та легке чищення
Заощаджуйте час на чищенні зі StarPlate з антипригарним покриттям і кришкою, яку можна мити в посудомийній машині.
Об’єм 3,4 л для легкого приготування гарнірів і закусок
Компактна конструкція ідеально підходить для будь-якої кухні – як великої, так і малої. У 3,4-літрову піч поміщається до 400 г картоплі фрі, 4 курячих гомілок або 400 г овочів.
Заощаджуйте час і зменшуйте рахунки за електроенергію
Готуйте на 50% швидше та заощаджуйте до 70% електроенергії, використовуючи мультипіч Philips замість духовки***.
Смачна хрустка скоринка завдяки технології RapidAir
Хрустка скоринка ззовні та ніжна текстура всередині, з невеликою кількістю олії або взагалі без неї. Технологія RapidAir з унікальним дизайном starfish створює ідеальний потік повітря для швидкого та смачного приготування кожного разу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | Довжина шнура: |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27,9 х 25,6 х 35,6 см |
| Диапазон рабочих температур | 80 - 200 |
| Общий объем | 3.4 л |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція; Мультипіч |
| Количество программ | 12 шт |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Программы | Випічка; Запікання; Розморожування; Гриль; Смаження; Розігрівання; Приготування в одній каструлі; Вок / обсмаження Соте / пасерування; Приготування замороженої їжі; Висушування; Приготування тостів |
| Регулировка температуры | Да |
| Тип | мультипіч |
| Тип нагревательного элемента | металевий ТЕН |
| Управление | Механическое |
- Цена: 3 686 ₴








