Холодильна вітрина Snaige, 202.5x60х73, 455л, полок - 5, зон - 1, бут-252, 1дв., ST, банер, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_CD48DM-S300BD_PR1
56 059 ₴
50 453 ₴
Висока якість
Цей місткий і елегантний холодильник зі скляними дверима призначений для зберігання різних напоїв у пляшках і банках для гастрономів і торгових точок. Він відповідає найвищим галузевим вимогам, забезпечує чудову продуктивність і відмінне співвідношення ціни та якості. Цей холодильник для напоїв зручний у завантаженні та експлуатації, простий в обслуговуванні та чищенні. Він готовий забезпечити вам щоденну стабільну і надійну роботу.
Естетичний дизайн
Крім ефективного охолодження, шафи Snaige забезпечують відмінне викладення продукції та ідеальну презентацію бренду. Продукти всередині зручно розміщуються на регульованих дротяних полицях. Вертикальне світлодіодне підсвічування забезпечує відмінну видимість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Страна производитель | Литва |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 202.5 см мм |
| Відносна вологість довкілля | 65 % |
| Глубина | 73 см |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | Регульовані ніжки; вміщує 252 пляшки PET 0.5 л; вміщує 616 банок 0.33 л |
| Діапазон температури навколишнього середовища (мін/макс) | 16-32 |
| Общий объем | 480 л |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 1 двері |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
| Максимальне завантаження однієї полиці | 60 кг |
| Напряжение | 220-230 В В |
| Обсяг холодильної камери | 455 л |
| Площа відчинення дверей | 0.84 м² |
| Площа експонування продуктів | 0.61 м² |
| Робота вентилятора | вимкнеться при відкриванні дверей |
| Розташування внутрішнього освітлення | вертикальне з правого боку |
| Уровень шума | 60 дБ дБ |
| Система охлаждения | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 1.94 кВт/24г |
| Температура камери охолодження | -2 °C - +14 °C |
| Тип | холодильна шафа-вітрина; холодильник для напоїв |
| Тип вентилятора | тангенціальний |
| Тип дверей | склопакет |
| Тип ручок | Зовнішні |
| Управление | електромеханічне |
| Функції / можливості | Регульовані ніжки; Вимикач внутрішнього освітлення; Електромеханічний термостат; Вимикач освітлення рекламного щитка; Термометр |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 60 см мм |
- Цена: 50 453 ₴










