Зручні розміри
Компактний і зручний холодильник Snaige забезпечує додаткову ємність для зберігання охолоджених продуктів на менш вимогливих професійних кухнях. Він також стане чудовим другим холодильником вдома для зберігання різних продуктів і напоїв. Цей холодильник замінить льох або комору; він не займе багато місця і може бути розміщений у гаражі або інших підсобних приміщеннях.
Статичне охолодження
Статична система охолодження забезпечить енергоефективне охолодження та безперебійну роботу. Це дає змогу зберігати величезну кількість різноманітних продуктів: картоплю, овочі, готове до вживання м'ясо, сир, консерви, всілякі напої. Усі їх буде легко і зручно завантажити на міцні регульовані дротяні полиці, що регулюються. Кожна полиця витримує вагу до 50 кг. Тому продукти можна розміщувати разом з упаковкою і коробками.
Легкість у догляді
Холодильники для зберігання Snaige допоможуть вам зробити кухню або будинок більш організованими, зберегти продукти довше за потрібної температури. Крім того, їх легко обслуговувати та чистити. Вони відповідають найвищим галузевим вимогам, забезпечують чудову продуктивність і вигідне співвідношення ціни та якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Страна производитель | Литва |
| Общий объем | 310 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 52 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1 А |
| Высота | 163 см мм |
| Відносна вологість довкілля | 70 % |
| Відстань між ґратами | 12 мм |
| Глубина | 65 см |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | Передні ніжки регулюються по висоті/ролики позаду приладу; Перевішування дверей |
| Діапазон температури навколишнього середовища (мін/макс) | 16/43 |
| Клімат клас | ST; N-T |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 6 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 6 |
| Максимальне завантаження однієї полиці | 50 кг |
| Напряжение | 220-230 В В |
| Номинальная мощность | 120 Вт кВт |
| Обсяг холодильної камери | 309 л |
| Розміри полиці (Ш х Г) | 494 x 401 |
| Розташування ручок | вертикальне |
| Система охлаждения | статична |
| Потребление электроэнергии | 0.295 кВт/24г |
| Спосіб кріплення полиці | на напрямних |
| Температура камери охолодження | від 0 ° C до +8 ° C |
| Тип | холодильна камера |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Зовнішні |
| Управление | Механическое |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 60 см мм |
- Цена: 25 298 ₴








