
Комплект фільтрів для очищувача повітря AF 20 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2.863-056.0_PR1
1 989 ₴
1 790 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект фільтрів H13 з високою часткою активованого вугілля і антибактеріальним покриттям надійно очищає повітря від шкідливих домішок, що містяться в ньому. Ефективність фільтрації становить 99,95% для частинок діаметром 0,3 мкм. Фільтри затримують пил (в т. ч. тонкий), аерозольні частинки та мікроорганізми, включаючи віруси. Крім того, антибактеріальне покриття матеріалу фільтра знищує мікроорганізми, а шар активованого вугілля усуває запахи та затримує пари хімікатів, леткі органічні сполуки та інші шкідливі речовини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид запчасти | Фильтр |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 264 г |
| Высота | 258 см мм |
| Глубина | 59 мм |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | фільтри H13 - 2шт |
| Особенности | ефективність фільтрації 99.95%; для зв'язування запахів та пари хімічних речовин; витрата повітря: 220 м³/год |
| Назначение | для повітроочисника |
| Совместимость | Karcher AF 20 |
| Тип | Фильтр |
| Ширина | 151 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 790 ₴



