


Витяжка Faber Т-подібна, 90см, 1219м.куб/год, Ultra Slim X Kl A90, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0655.737_PR1
26 208 ₴
23 587 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована витяжка Faber елегантна і функціональна помічниця на вашій кухні. Faber Ultra Slim X Kl A90 - це не просто витяжка, це витвір мистецтва, який прикрасить вашу кухню і забезпечить чистоту повітря. Вона має 3 швидкості + Турбо, сенсорне керування та 2 світлодіодні лампи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40.9 см мм |
| Глубина | 26 см |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 4 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1220 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 258 Вт Вт |
| Производительность | 730 м³/год |
| Тип монтажа | у підвісну шафу; вбудована |
| Давление | 500 Па |
| Управление | електронний датчик |
| Фильтр | жировий |
| Ширина | 89.9 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 587 ₴



