Шурупокрут-дриль акумуляторний Milwaukee М18 BLPDRC-422С 18В 1х2А·год 1х4А·год 60Нм 500·1700об/хв ЗП M12-18C кейс 1.5кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4933492825_PR1
15 834 ₴
14 251 ₴
Потужний крутний момент
Максимальний крутний момент 60,5 Нм забезпечує оптимальне співвідношення потужності та розміру інструменту.
Міцний металевий патрон
13 мм металевий патрон забезпечує швидку зміну насадок та надійне їх утримання.
Безщітковий двигун
Забезпечує триваліший термін служби інструменту та підвищену ефективність роботи.
Індикатор заряду та LED підсвічування
Вбудований індикатор рівня заряду та світлодіодне підсвічування покращують зручність використання інструменту в умовах недостатнього освітлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звукова потужність | 98.66 дБ(А) |
| Цвет | Алый |
| Комплектация | зарядний пристрій; кейс; батарея; дриль |
| Конструкция | пістолетна |
| Максимальный крутящий момент | 60.5 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | ударний шурупокрут |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота удаpов | 25500 хв-1 |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
- Цена: 14 251 ₴












