Шурупокрут-дриль акумуляторний Milwaukee M18 BLPDRC-0 18В 60.5Нм 500·1700об/хв 1.8кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4933492820_PR1
9 220 ₴
8 298 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міцний металевий патрон
13 мм патрон забезпечує швидку заміну насадок та надійне їх утримання.
Високий крутний момент
Максимальний крутний момент 60,5 Нм забезпечує оптимальне співвідношення потужності та розміру інструменту.
Металевий двосторонній затискач для пояса
Дозволяє швидко та зручно закріпити інструмент на поясі.
Індикатор рівня заряду та LED підсвічування
Дозволяють контролювати заряд акумулятора та забезпечують освітлення робочої зони.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Цвет | Алый |
| Комплектация | без акумулятора; без зарядного пристрою |
| Конструкция | пістолетна |
| Максимальный крутящий момент | 60.5 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота удаpов | 28800 хв-1 |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 298 ₴









