Модульна система для інструменту Milwaukee Packout, на коліщатках, 3 ящики модуля, 47х56х100см — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4932464244_PR1
18 720 ₴
16 848 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Захист від погодних умов - система IP65 захищає вміст від дощу та пилу, зберігаючи інструменти в безпеці.
Посилені елементи - металеві укріплені кути та замки підвищують стійкість до зношування та забезпечують надійне закриття.
Модульна система - можливість з'єднання та блокування з іншими елементами системи PACKOUT для створення індивідуальної конфігурації зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Израиль |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ящик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 113 кг |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 113 кг |
| Дополнительно | IP65; сумісність з системою PACKOUT |
| Материал | Полимер |
Информация для заказа
- Цена: 16 848 ₴









