

Зарядний пристрій з двома USB-роз'ємами тип А+типС Valena LIFE, 240V, 5V, 3A, матовий чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_756306_PR1
2 917 ₴
2 625 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USB зарядний пристрій Legrand Valena Life (артикул 756306) – це стильна розетка з двома портами для заряджання, оснащена роз'ємами USB Type-A та Type-C. Виготовлена в чорному матовому кольорі, ця модель забезпечує вихідну потужність до 15 Вт і підходить для швидкого заряджання мобільних пристроїв. Працює при напрузі 100-240 В, забезпечуючи стабільну подачу струму до 3 А при вихідній напрузі 5 В. Пристрій енергоефективний, з низьким енергоспоживанням у режимі очікування (<0,07 Вт).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 7.5 см мм |
| Клас захисту IP | IP40 |
| Цвет | Черный |
| Номинальное напряжение | 240 В |
| Особливість | потужність:; роз'єми USB Type-A + USB Type-C |
| Серия | Valena Life |
| Ступінь захисту від механічних ударів | IK04 |
| Тип | USB-розетка; зарядний пристрій |
| Тип поверхности | матовий |
| Ширина | 7.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 625 ₴



