
Розетка подвійна RJ45 кат. 5e UTP Legrand Valena Life, з накладками, матовий чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_756361_PR1
1 006 ₴
905 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це подвійна розетка RJ45 категорії 5e від бренду Legrand серії Valena LIFE, виконана в сучасному чорному матовому кольорі. Розетка підходить для прихованого монтажу та оснащена системою кріплення за допомогою гвинтів. Використовується для підключення Ethernet-кабелів і відповідає категорії 5e, що забезпечує стабільну швидкість передачі даних у мережах до 1 Гбіт/с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | прихований; гвинтовий |
| Высота | 7.5 см мм |
| Дополнительно | робоча температура: -5-35 °C |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кількість гнізд/роз'ємів/постів | 2 шт |
| Особливість | роз'єм RJ45 |
| Серия | Valena Life |
| Ступінь захисту від механічних ударів | IK03 |
| Тип | розетка подвійна |
| Ширина | 7.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 905 ₴



