Монітор Asus 27" VA27UQSB 2xHDMI, DP, 4xUSB, MM, IPS, 3840x2160, sRGB 99%, AdaptiveSync, Pivot, HDR10 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_90LM09WJ-B02170_PR1
16 744 ₴
15 070 ₴
Широкі кути огляду – 178°
Безрамкова IPS-панель із широкими кутами огляду (178 градусів по горизонталі й по вертикалі) гарантує мінімальні спотворення кольору при погляді на екран під кутом.
Монітор 4K HDR – неперевершена якість зображення
VA27UQSB забезпечує неймовірний рівень деталізації зображення. Завдяки панелі з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160), сумісної зі стандартом розширеного динамічного діапазону HDR-10, він здатний відображати яскраві світлі відтінки та дуже глибокий чорний колір, що робить зображення на його екрані більш реалістичним.
Інтерфейси
Наявність двох портів HDMI дозволяє підключити монітор до двох комп’ютерів одночасно. Це означає, що вам не доведеться постійно перемикати кабелі, коли ви захочете пограти в улюблену гру. Монітор VA27UQSB пропонує також порт DisplayPort і чотири порти USB-A, тож він сумісний з різноманітними пристроями. Монітор має також аудіороз’єм для підключення навушників.
Ергономічність
Монітор оснащується функціональною підставкою, яка дозволяє з великою гнучкістю задати положення екрана в просторі – налаштувати його висоту, кут нахилу та повороту. Особливо корисною для роботи з довгими документами, програмним кодом і вебсайтами буде можливість переведення екрана в портретний режим.
Фільтрація синього світла
У цьому моніторі реалізовано функцію фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
Мінімізація мерехтіння екрана
Для усунення мерехтіння екрана в моніторі застосована технологія Flicker-free. Вона значно знижує стомлюваність очей під час тривалого перебування за комп’ютером.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | IPS |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star; EPEAT Gold; TCO Certified; TÜV Flicker-free; TÜV Low Blue Light; FSC MIX |
| HDMI | 2 шт |
| LED підсвічування | Да |
| Встроенные динамики | Да |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Входы | 2 x HDMI (v2.0); 4 x USB 3.2 Gen 1 Type A; Роз’єм для навушників; 1 x DP (1.4) |
| Габарити (ШхВхТ) | 614 x 517,8 x 226,3 |
| Глибина кольору | 10 біт, 1073.7 млн. кольорів |
| Гніздо для замка Kensington | Да |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Цвет | Черный |
| Колірний обхват | 99 % |
| Комплектация | Кабель HDMI; Гарантійний талон; Кабель DisplayPort; Шнур живлення; L-подібна викрутка; короткий посібник |
| Контрастність (статична) | 1000:1; 3000:1 |
| Угол наклона | від -5 до +35° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Низьке синє світло | Да |
| Область перегляду (HxV) | 596.73 x 335.66 |
| Поворотный экран | Да |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка HDCP | Да |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Регулировка по высоте | 150 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 |
| Технологии | GamePlus; Low Blue Light; QuickFit; HDCP ; SPLENDID Technology; Eye Care Plus; Flicker-Free; VRR Technology; HDR 10; DisplayWidget Center |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
- Цена: 15 070 ₴












