Блок живлення Zalman Decamax (600W) 85%, 80 Plus, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) —
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZM600-LX3_PR1
2 213 ₴
1 992 ₴
Сертифікований за стандартом ЄС 80 PLUS 230V
Чудова ефективність та економія енергії
Сумісність з INTEL 5Vsb 3.0A
Готовність до 5Vsb 3.0A для форм-фактора настільних платформ Intel
Джерело живлення 1.42
Decamax 600 Вт. Гарантована номінальна потужність
Активна AFC із 99%
Активна система PFC із максимальним коефіцієнтом потужності 99% забезпечує постійну та стабільну потужність, а також високу енергоефективність
Високоефективний конденсатор (105˚C)
Високонадійний конденсатор використовується для забезпечення стабільної напруги. Напруга навіть за високих температур до 105˚C
Вбудований фільтр електромагнітних перешкод
EMI-фільтр встановлений для придушення частот, що викликають шум, для поліпшення роботи системи.
Перемикальний трансформатор
Стабільний струм забезпечується перемикальним трансформатором без перевантаження за вхідним струмом.
Однорелейне живлення 12 В 91% готовності
Однорелейна конструкція забезпечує до +12 В доступної потужності за 91% виходу для стабільної напруги на CPU і GPU, які є основними компонентами ПК.
Вбудований алюмінієвий радіатор
Подвійний алюмінієвий радіатор встановлено для мінімізації внутрішнього тепловиділення.
Активний PFC із коефіцієнтом потужності до 99%. Максимальний коефіцієнт потужності
Активна система PFC із максимальним коефіцієнтом потужності 99% забезпечує постійну та стабільну потужність, а також високу енергоефективність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| MB | 550 мм |
| Molex (IDE) | 3 шт |
| PCI-E | 550 мм |
| SATA | 6 шт, 450 мм |
| Безопасность | OPP (Захист від перевантаження); OVP (від підвищеної напруги); SCP (Захист від короткого замикання); UVP (Захист від зниженої напруги) |
| Вес | 1.5 кг |
| Входное напряжение | 200 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86 x 150 x 140 |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| ККД | 85 % |
| Цвет корпуса | Черный |
| Комбіноване навантаження | 100 Вт 552 Вт 3.6 Вт 15 Вт |
| Максимальная нагрузка | -12V - 0.3A; +3.3V - 18A; +5VSB - 3A; +5V - 18A; +12V - 46A кг |
| Мощность | 600 Вт Вт |
| Середній час безвідмовної роботи | 100 тис. годин |
| Сертифікати | CE; CB; RCM; EAC; KC; RoHS |
| Стандарт ATX 12В в. | 2.31 |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50 |
- Цена: 1 992 ₴










