Метеостанція Sencor, внутр/зовн вимірювання, від мережі/АААх3+ААх2, темп-ра, вологість, час, прогноз погоди, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SWS3600_PR1
1 217 ₴
1 095 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Метеостанція Sencor SWS3600 стане надійним помічником для моніторингу кліматичних умов. Вона вимірює температуру та вологість повітря як всередині, так і зовні приміщення. Пристрій оснащений функцією прогнозу погоди, а також показує точний час. Для зручності користувачів метеостанція може працювати як від мережі, так і від батарейок, що робить її зручною у будь-яких умовах. Білий колір корпусу чудово впишеться в сучасні інтер’єри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 113 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 240 г |
| Дополнительно | підтримує до 3 датчиків; відображення температури з °C/°F на вибір; індикатор низького заряду батареї; максимальна/мінальна кількість записів у пам'ять (24 години) |
| Діапазон вологості | від 20% до 95% відносної вологості |
| Питание | електромережа; батарейка |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | метеостанція; 1 датчик |
| Макс. яка вимірюється температура | +70°С |
| Механизм | електронний |
| Мін. яка вимірюється температура | -40°С |
| Особенности | значок прогнозу погоди; передача між основним блоком та датчиком; частота передачі датчика |
| Тип прибора | метеостанція |
| Установка | настінний; настільний |
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴












