



Камера IP Hanwha LND-6012R, 2MP, Indoor Dome, 2.8mm, f/2.0, IR20m, PoE — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_LND-6012R_PR1
8 392 ₴
7 553 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Hanwha LND-6012R — це внутрішня IP-камера купольного типу з роздільною здатністю 2 МП (1920x1080) та фіксованим об'єктивом 2.8 мм (f/2.0). Камера підтримує нічний режим (ICR) з інфрачервоним підсвічуванням до 20 м, має WDR 120 дБ, детекцію руху і антивандальний захист. Оснащена слотами для карт пам'яті MicroSD/SDHC/SDXC (до 32 ГБ), підтримує PoE, кодеки H.264, MJPEG, багатопотокове відео та технологію WiseStream II для зниження навантаження на мережу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hanwha Techwin |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Состояние | Новое |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервоне підсвічування | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Выполнение | неповоротна |
| Дополнительно | підтримка карт пам'яті |
| Количество пикселей | 2 Мп |
| Материал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; IPv6; IPv4; TCP/IP; ICMP; DHCP; NTP; DNS; DDNS; SMTP; FTP; UPnP ; QoS; IGMP; Bonjour; ARP; UDP/IP; RTP(UDP); RTP(TCP); RTCP; RTSP; SSL/TLS; SNMPv1/v2c/v3(MIB-2) |
| Мінімальна освітленість | 0 lux; 0.03 lux |
| Розподільна здатність | 640x480; 1920x1080; 1280 x 960; 1280 x 720; 800 x 600; 720 x 576; 800 x 448; 720 x 480; 640 x 360 |
| Сенсор | 1/2.8 CMOS |
| Температура зберігання | від -30°C до +55°C |
| Температура робоча | від -10°C до +55°C |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Тип корпуса | купольна |
| Функции | ONVIF |
| Скорость потока | 30 к/сек |
| по вертикалі | 62 градусів |
| по горизонталі | 114 градусів |
| по діагоналі | 135 градусів |
Информация для заказа
- Цена: 7 553 ₴



