
Шафа ZPAS 19", 18U, IT, передні скляні двері, без стільниці, 600x800 мм, максимально 1000кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
33 740 ₴
30 366 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телекомунікаційна шафа ZPAS 19", 18U, 600x800 мм, чорна (W-IT-186080-69AA-2-161FB) — надійне рішення для розміщення серверного та мережевого обладнання вагою до 1000 кг. Шафа має збірну металеву конструкцію, що поставляється в розібраному вигляді для зручного транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 1000 кг |
| Высота | 18 U мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | передні двері; збірна несуча конструкція; дві пари монтажних профілів; 2 бічні стінки з одноточковим замком; двері задні сталеві; шина і дроти заземлення; регульовані ніжки |
| Материал | скло; метал; алюцинк |
| Особенности | Ступінь захисту IP 20; регульовані ніжки |
| Тип | Шафа серверна |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 30 366 ₴



