
Шафа ZPAS 19", 33U, SZB IT, передні склянi дверi, 600х800 мм, максимально 1000кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
43 684 ₴
39 316 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телекомунікаційна шафа ZPAS 19", 18U, 600x800 мм, чорна (W-IT-186080-69AA-2-161FB) — просторе та міцне рішення для розміщення серверного й мережевого обладнання вагою до 1000 кг. Шафа має скляні передні двері з металевим обрамленням і замком, сталеві задні двері, знімні бічні стінки з замками та дві пари 19" монтажних профілів, що регулюються за глибиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 1000 кг |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | передні двері; розбірна несуча конструкція; дві пари монтажних профілів; 2 бічні стінки з одноточковим замком; двері задні сталеві; шина і дроти заземлення; регульовані ніжки |
| Материал | скло; метал; алюцинк |
| Особенности | Ступінь захисту IP 20 |
| Тип | Шафа серверна |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 39 316 ₴



