Холодильник LG з нижн. мороз., 203x60х68, холод.відд.-277л, мороз.відд.-110л, 2дв., E, NF, інв., диспл зовн., зона св-ті,
- Готово к отправке
- Код: ERC_GC-B509FNMW_PR1
33 704 ₴
30 334 ₴
Сучасний і стильний образ вашої кухні
Холодильник із плоскими дверима органічно вбудовується в мінімалістичний дизайн кухні, створюючи гармонійну, сучасну композицію
Зберігає первозданну свіжість надовго
Їжте свіже із сучасними технологіями охолодження LG
Технологія DoorCooling+
Додатковий потік холодного повітря з верхньої частини холодильника для швидкого охолодження продуктів, зокрема тих, що зберігаються у дверцятах.
Свіжість з Multi Air Flow
Холодне повітря циркулює по всіх камерах холодильника, утворюючи холодну екосистему для зберігання продуктів у свіжості.
Безумовний комфорт на кухні
Грамотне рішення для зберігання продуктів усередині
Зберігання до п'яти пляшок вина
Винна полиця вміщає до п'яти пляшок і за бажанням може бути прибрана
Збільшений об'єм морозильної камери
Об'ємна морозильна камера для зберігання великого запасу продуктів
Просте та зручне зберігання
Вдосконалена складна полиця тепер має два етапи складання, що дає змогу зберігати великі й габаритні продукти або страви.
Hygiene Fresh+ вбиває до 99,9% бактерій
В рамках технології Hygiene Fresh+ від LG використовується 5-етапний фільтр, що усуває більшість причин псування їжі: пил, грибкові спори, кислий, лужний запах і бактерії. Система усуває до 99,9% речовин, що містяться в повітрі, які забруднюють їжу, і очищає повітря в холодильнику, продовжуючи термін зберігання продуктів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 387 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Объем морозильной камеры | 110 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 76 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| No Frost | Total No Frost |
| Высота | 203 см мм |
| Глубина | 68.2 см |
| Дополнительно | лоток для яєць; винна полка; Цифрові датчики; деодорайзер; Нульовий зазор двері; блокування від дітей; зовнішній LED дисплей; металеве декорування полиць та ящиків; нульовий зазор |
| Клімат клас | ST; T |
| Цвет | платиново-сріблястий |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Ледогенератор | Да |
| Материал полок | загартоване скло |
| Навішування дверей | Да |
| Обсяг холодильної камери | 277 л |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Розташування ручок | горизонтальне |
| Потребление электроэнергии | 257 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Горизонтальна |
| Холодоагент | R600a |
| Время сохранения холода | 16 г |
| Ширина | 59.5 см мм |
- Цена: 30 334 ₴












