Комплект запобігання затопленню U-Prox Valve DN20, 3/4", автономне живлення від батарей CR123A, автоматичний прогон раз на тиждень
- Готово к отправке
- Код: ERC_4820261370348_PR1
7 656 ₴
6 890 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
U-Prox Valve DN20 – бездротовий електропривід для керування кульовим клапаном DN20. Забезпечує автоматичне перекриття або відкриття водопостачання за сигналом системи безпеки або протікання. Працює від зовнішнього живлення та має резервне живлення для автономної роботи. Надійний у використанні, підтримує ручне управління і виявлення несправностей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | U-Prox |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 135 г |
| Дополнительно | підтримується OTA-оновлення; захист від саботажу; Кліматичний клас II (по EN 50131-1); ресурс роботи до 5000 циклів; ступінь безпеки 2; вбудований світловий індикатор; підходить для клапанів DN20 |
| Допустима вологість | 75 % |
| Диаметр крана | 3/4" |
| Діапазон | до 4800 м |
| Питание | акумулятор; 12 В |
| Комплектация | короткий посібник; батареї CR123A |
| Особенности | двосторонній зв'язок; 256-бітне шифрування зв'язку; виявлення помилок ; антинакипна функція; затримка спрацьовування: не більше 10 с |
| Радіочастота | 868 МГц |
| Рабочая температура | від –10 °C до +55 °C |
| Розміри | 84,5 x 84,5 x 24,3 |
| Тип | комплект запобігання затопленню |
Информация для заказа
- Цена: 6 890 ₴












