Пилосос Gorenje мішковий, 850Вт, конт пил -3л, HEPA, сенсорне упр, телескоп трубка, бронзовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_VCE28G6ALLGO_PR1
7 418 ₴
6 676 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гумові колеса
Колеса з гумовою поверхнею
Гумові колеса запобігають пошкодженню делікатних підлог, таких як паркет, і забезпечують стабільне зчеплення. Пилосос не залишає слідів чи подряпин під час руху по гладких чи твердих поверхнях.
Автоматичний кабельний барабан
Автоматична котушка для шнура, яка є стандартним обладнанням пилососів Gorenje, автоматично змотує шнур назад у корпус приладу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Мощность всасывания | 194 Вт |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Радиус действия | 12 м |
| Уровень шума | 73 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 28.3 литр/мин |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27,7 x 31 x 43,4 |
| Дополнительно | Захист від перегрівання; сенсорне управління; прогумовані колеса; Індикатор заповнення пилозбірника |
| Цвет | Бронзовый |
| Комплектация | щілинна насадка; турбощітка; щіткова насадка; мішок; моторизована насадка для ліжка; маленька меблева насадка; підвіс для насадок |
| Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Приєднувальна потужність | 850 Вт |
| Тип | мішковий |
| Тип уборки | сухе |
| Труба всмоктування | телескопічна |
Информация для заказа
- Цена: 6 676 ₴











