Фритюрниця Tefal Filtra Pro, 2400Вт, ємність-3л, механічне керув., від 150°C до 190°C нержавіюча сталь, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FR511170_PR1
5 624 ₴
5 062 ₴
Запатентована інновація фільтрації олії
Filtra Pro має унікальну перевагу — запатентовану сітку-фільтр, яка очищає олію після кожного використання. Це дозволяє довше зберігати олію чистою та зменшує запахи!
Запатентована сітка-фільтр
Проста у використанні й придатна до миття в посудомийній машині. Сітка залишається всередині чаші навіть під час смаження.
Один простий крок
Завдяки зовнішній ручці сітку можна легко встановити або дістати — усе максимально зручно.
Контроль за процесом приготування
Фритюрниця оснащена кришкою з оглядовим віконцем і металевим фільтром, а кошик має позицію для зливання олії прямо в чашу після смаження.
Зручність у користуванні
Просто оберіть час і температуру (від 150° до 190°C) — таймер подасть сигнал, коли страва буде готова.
Легке очищення
Корпус, чаша, кришка, кошик і фільтр придатні до миття в посудомийній машині — для максимальної зручності.
Корпус із рельєфної нержавіючої сталі
Фритюрниця виготовлена з міцної рельєфної нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і надійність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Захист від перегрівання; Автоматичне відключення; Термоізольований корпус |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 47,2 х 31,8 х 28,4 см |
| Допустима вага продукту | 1.2 кг |
| Диапазон рабочих температур | 150-190 |
| Общий объем | 3 л |
| Цвет | нержавіюча сталь з чорним |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | Термостат; Оглядове вікно; Нековзкі ніжки; Таймер; Знімні частини можна мити в посудомийній машині; знімна чаша; Фільтрація масла; Технологія Cool Zone - зменшує запахи та запобігає пригоранню крихт; Чаша з емальованим покриттям |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Регулировка температуры | Да |
| Тип | фритюрниця |
| Управление | Механическое |
- Цена: 5 062 ₴












