Витяжка Hansa телескопічна, 60см, 475м.куб/год., чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OTP6241BH_PR1
6 490 ₴
5 841 ₴
LED освітлення
Слабке освітлення значно ускладнює роботу на кухні. Те саме стосується лампочок, які постійно перегорають. Ми використовуємо сучасну систему LED-освітлення, щоб подарувати вам унікальну атмосферу на кухні. Світлодіодні лампи довговічні і випромінюють яскраве і приємне світло, яке не втомлює очі. Крім того, такий тип освітлення споживає значно менше енергії, ніж звичайний.
Алюмінієвий жировий фільтр
Жировий фільтр сприяє очищенню повітря і захищає двигун витяжки. Він виконаний з алюмінію, завдяки цьому при необхідності його можна мити в посудомийній машині.
Автоматичне вмикання
Всі витяжки телескопічного типу дуже прості в експлуатації – щоб увімкнути витяжку, достатньо просто її висунути.
Зворотний клапан
Ця система запобігає потраплянню холодного повітря через вентиляційний канал на вашу кухню.
Кнопкове управління
Просте і зрозуміле кнопкове управління прослужить довго, як і сама витяжка.
Режими відведення і рециркуляції
Всі витяжки Hansa можуть працювати в обох режимах і розраховані на площу кухні від 5 до 25 кв.м. Залежно від можливості підключення до вентиляції ви можете вибрати найбільш оптимальний варіант очищення повітря саме для вашої кухні. Для перемикання з відведення на рециркуляцію потрібно додатково встановити вугільний фільтр.
Кількість швидкостей: 3
Ви можете вибрати необхідну швидкість роботи вентилятора в залежності від забрудненості повітря і того, як багато ви готуєте.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 258 см |
| Висота (мін.) | 258 см |
| Глубина | 300 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.2 м |
| Дополнительно | автоматичний запуск |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Цвет | Черный |
| Матеріал корпуса | пластик; метал |
| Освещение | LED 2x3 Вт |
| Производительность | 475 м³/год |
| Режим повітроочищення | відведення повітря; рециркуляція |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Управление | кнопкове |
| Ширина | 60 см мм |
- Цена: 5 841 ₴









