

Мікрохвильова піч Hansa вбудовувана, 20л, електр.управл., 700Вт, гриль, дисплей, сенсор., чорний+нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_AMGB20E3GB_PR1
8 947 ₴
8 052 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована мікрохвильова піч Hansa AMGB20E3GB об’ємом 20 л поєднує стильний чорний дизайн і функціональність. Оснащена 8 автоматичними програмами, кварцовим грилем потужністю 900 Вт та мікрохвильовим нагрівом 700 Вт. Має LED-дисплей, 6 рівнів потужності, комбінований гриль, функції розморожування, швидкого старту та блокування від дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Гриль | Да |
| Дисплей | Да |
| Конвекция | Да |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Довжина кабеля | 0.86 м |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Цвет | чорний; нержавіюча сталь |
| Кількість встановлених програм | 8 |
| Особенности | Електронний годинник; металеві грати |
| Мощность | 700 Вт Вт |
| Мощность подключения | 1200 Вт |
| Уровень шума | 56 дБ дБ |
| Рівнів потужності | 6 |
| Таймер | Да |
| Управление | кнопкові перемикачі; механічне |
| Функции | Розморожування за вагою; Блокування від дітей; Швидкий старт |
Информация для заказа
- Цена: 8 052 ₴



