Плита Hansa електрична, 62л, 50x60см, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCEW56069_PR1
17 051 ₴
15 346 ₴
Клас енергоспоживання A
Hansa дбає про природне довкілля, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи і плити мають клас енергоефективності А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м’ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні.
Емаль EasyClean
Це рішення підтримує внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту використання, так як за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо легкоочищувану емаль в якості стандартної в усіх наших духових шафах.
Рівномірне запікання
Покращена внутрішня геометрія духової шафи забезпечує рівномірну температуру всередині, навіть для випікання великої партії на трьох рівнях. Будьте впевнені, все буде пропечено з усіх боків.
Чищення парою
Завдяки дуже гладкій структурі емальованого покриття, догляд здійснюється швидко, просто і ефективно. Досить налити 0,5 літра води на деко, поставити його в духову шафу, встановити температуру 50°C, режим на звичайнийрежим, і 30 хвилин, або налити води і активувати на дисплеї функцію «Clean» (Очищення). Після того, як пар просочить і розм’якшить забруднені місця на стінках духової шафи, їх можна витерти вологою ганчіркою або губкою, і поверхня стане блискучою і чистою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39.35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; Верхній нагрів + нижній нагрів; вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів; ЕКО верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Покрытие рабочей поверхности | емальована |
| Потужність задньої лівої | 1 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.5 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.5 кВт |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | механічне; поворотні перемикачі |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 15 346 ₴









