


Мийка кухонна Franke Centro, фраграніт, прямокутник, з крилом, 620х500х200мм, чаша - 1, врізна, CNG 611-62 TL, сірий сланець —
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0716.712_PR1
10 004 ₴
9 004 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка Franke CNG 611-62 TL 114.0716.712 у відтінку сірий сланець – відмінне поєднання стилю, функціональності та швейцарської надійності. Завдяки продуманому дизайну та використанню високоякісного композиту, вона стане справжньою окрасою кухонного інтер’єру та забезпечить комфорт під час щоденних кухонних справ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 600 мм |
| З сифоном | Да |
| Колекція | Centro |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри мийки | 620 x 500 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 390 x 400 x 200 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 004 ₴



