


Мийка кухонна Franke Malta, фраграніт, прямокутник, з крилом, 620х435х200мм, чаша - 1, врізна, оборотна, BSG 611-62, чорний
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0667.450_PR1
7 917 ₴
7 125 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка Franke BSG 611-62 114.0667.450 у неперевершеному чорному матовому виконанні – ідеальний вибір для сучасної кухні. Виріб виготовлений із високоякісного композитного матеріалу, стійкого до подряпин, ударів і впливу високих температур. Гармонійне поєднання елегантного дизайну та підвищеної практичності створюють бездоганний центр кулінарного простору. Завдяки компактним розмірам мийка чудово підходить для невеликих кухонь і виглядає стильно в будь-якому інтер’єрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 600 мм |
| З сифоном | Да |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | оборотна |
| Розміри мийки | 620 x 435 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340 x 355 x 200 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 415 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 125 ₴



