



Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, без крила, 410х510х200мм, чаша - 1, врізна, MRG 610-37 TL, чорний матовий —
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0668.864_PR1
9 906 ₴
8 915 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка Franke Maris MRG 610-37 TL виготовлена з міцного фраграніту та має одну чашу без крила. Компактна прямокутна форма (410×510 мм) з глибиною чаші 200 мм підходить для монтажу у шафку від 45 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 390 мм |
| Колекція | Maris |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри мийки | 410 x 510 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 370 x 400 x 200 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 498 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 915 ₴



