


Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, без крила, 560х510х200мм, чаша - 1, врізна, MRG 610-52 TL, сірий сланець —
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0716.704_PR1
11 622 ₴
10 460 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка Franke MRG 610-52 TL 114.0716.704 у відтінку сірий сланець — це функціональне рішення для сучасної кухні. Завдяки інноваційним технологіям виробництва та використанню матеріалу Fragranite, мийка відрізняється підвищеною стійкістю до пошкоджень, плям і впливу високих температур.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 540 мм |
| З сифоном | Да |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | без крила; місце для монтажу змішувача |
| Розміри мийки | 560 x 510 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 520 x 400 x 200 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 498 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 460 ₴



