Випрямляч Philips Series 3000, темп.режимів-6, 160-230С, кераміка, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BHS376/00_PR1
1 638 ₴
1 474 ₴
Технологія ThermoProtect
Технологія ThermoProtect рівномірно розподіляє тепло по пластинах, запобігаючи перегріванню для захисту волосся.
Керамічні пластини з кератином для гладенького ковзання і блиску волосся
Керамічні пластини з кератином гладко ковзають по волоссю для швидкої та легкої укладки.
Діапазон температури від 160 °C до 230 °C
Вибирайте температуру від 160 °C до 230 °C для забезпечення тривалого результату і з меншим ризиком пошкодити волосся.
6 налаштувань температури для кращого контролю
Змінні налаштування температури забезпечують кращий контроль. Нижчі температури – для причепурювання в останній момент і лагідної укладки. Вищі температури – для тривалих результатів.
Довгі 100-мм пластини для швидкого та легкого випрямлення волосся
Довші 100-мм пластини забезпечують кращий контакт із волоссям і допомагають швидше досягнути ідеальних результатів розпрямлення.
Швидке нагрівання, готовність до використання через 30 секунд
Ці щипці для розпрямлення волосся швидко нагріваються і готові до використання через 30 секунд.
Автовимкнення для безпечного використання
Щипці мають функцію автоматичного вимкнення для безпечного використання. Вони автоматично вимикаються через 60 хвилин.
Функція блокування кнопок для безпечного та легкого зберігання
Пластини можна зафіксувати разом для безпечного та легкого зберігання.
Універсальна напруга для використання у будь-якій країні
Підтримка напруги 110–240 В. Можна використовувати в будь-якій країні світу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | автоматичне вимикання; термоізольований наконечник |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Питание | від мережі |
| Цвет | Черный |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Минимальная температура нагрева | 160 °C |
| Особенности | петля для підвішування; обертання шнура на 360°; защіпка-фіксатор пластин; індикатор готовності до використання |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Покрытие нагревательного элемента | кератинове |
| Назначение | для гладкої зачіски |
| Розмір пластини | 28 мм |
| Серия | 3000 Series |
| Технології для догляду за волоссям | ThermoProtect |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
- Цена: 1 474 ₴












