


Мийка кухонна Franke Logica, нерж.сталь, прямокутник, з крилом, 1000х500х180мм, чаша - 1,5, врізна, line LLL 651, нерж декор —
- Нет в наличии
- Код: ERC_101.0381.836_PR1
9 820 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мийка Franke Logica Line – це мийка з великою і малою чашами, а також функціональним крилом, що служить для сушіння посуду або обробки продуктів. Завдяки нахилу, вода стікає без затримок у чашу мийки. Монтаж цієї раковини franke здійснюється врізним способом – швидко і просто, навіть без спеціальних навичок. Отвір під змішувач передбачений у конструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 980 мм |
| З сифоном | Да |
| Колекція | Logica Line |
| Комплектация | зливний клапан; сифон |
| Число отверстий | 1 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри малої чаші (ДхШхГ) | 165 x 306,5 x 130 |
| Розміри мийки | 1000 x 500 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340 x 400 x 180 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 820 ₴



