


Мийка кухонна Franke Centro, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х200мм, чаша - 1, врізна, CNG 611-78 XL, чорний матовий —
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0701.816_PR1
11 934 ₴
10 741 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка Franke CNG 611-78 XL 114.0701.816 в елегантному чорному матовому виконанні – це відмінний вибір для тих, хто цінує стиль, функціональність і сучасний дизайн. Встановлюється врізним способом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| З сифоном | Да |
| Комплектация | зливний клапан; сифон |
| Кількість фрезованих отворів | 2 |
| Материал | Гранит |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість обертання |
| Розміри мийки | 780 x 500 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 492 x 435 x 200 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 741 ₴



