


Мийка кухонна Franke Urban, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х220мм, чаша - 1, врізна, оборотна, UBG 611-78 XL, сірий
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0716.706_PR1
10 530 ₴
9 477 ₴
НАДЗВИЧАЙНА ДОВГОВІЧНІСТЬ
Мийки Franke з Фраграніту є вдосконаленим варіантом класичних гранітних мийок. Матеріал Фраграніт - це надзвичайно міцний матеріал, що містить до 80% кварцу і 20% надтвердої акрилової смоли, що дозволяє мийкам бути надзвичайно стійкими до всіх видів подряпин, механічних пошкоджень, швидких перепадів температури та інтенсивних ультрафіолетових променів світла. Як результат, ваша мийка з Фраграніту збереже свою функціональність та естетичність протягом багатьох років використання на вашій кухні!
МАКСИМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ГІГІЄНИ
Поверхня Фраграніту надзвичайно гладка та непориста. Завдяки відовідштовхуючому ефекту доглядати за мийкою дуже просто. Вода практично не залишає слідів і тому поверхню легко примати в чистоті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| З сифоном | Да |
| Колекція | Urban |
| Комплектация | зливний клапан; сифон |
| Кількість фрезованих отворів | 2 |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | місце для монтажу змішувача; можливість обертання |
| Розміри мийки | 780 x 500 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 490 x 425 x 220 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
- Цена: 9 477 ₴



