Витяжка Hansa телескопічна, 60см, 425м.куб/год., чорний+нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OTS6226IH_PR1
7 496 ₴
6 746 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Hansa OTS6226IH – телескопічна кухонна витяжка шириною 60 см, яка поєднує стильний зовнішній вигляд із ефективною роботою. Завдяки продуктивності до 425 м³/год витяжка швидко усуває пари та запахи, підтримуючи чистоту повітря під час готування. Оснащена трьома рівнями потужності, витяжка працює з максимальною зручністю, а LED-освітлення створює комфортне підсвічування варильної поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | угольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 174 см мм |
| Класс энергопотребления | D |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Цвет | чорний із нержавіючою сталлю |
| Максимальная производительность | 425 м³/год л/ч |
| Мощность | 125 Вт Вт |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Давление | 226 Па |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 746 ₴









