Тример садовий Gartner BCE-1720 K 1700Вт ліска 38см ніж 25.5см 4.8кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_844526_PR1
3 537 ₴
3 183 ₴
Тример садовий електричний ВСЕ-1720 К – надійний та ефективний інструмент для роботи в побутових умовах. Призначений для підстригання країв газону і скошування трави у важкодоступних місцях, а також для скошування бур’янів і дрібного чагарнику товщиною до 10 мм на присадибних ділянках, у садах і парках.
Має максимальну потужність 1700 Вт, що забезпечує високу продуктивність роботи. За допомогою електронного блоку плавного пуску відбувається поступовий набір обертів при ввімкненні та обмежується пусковий струм електродвигуна.
Конструкція виробу дозволяє встановлювати передню рукоятку в оптимальне для роботи положення. Завдяки подвійній ізоляції (клас II) інструмент безпечний у використанні й не потребує заземлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gartner |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; Клас виробу II |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | захисний кожух; передня рукоятка; набір ключів; тример садовий; Наплічний ремінь; Упаковка ; Ріжуча котушка з жилкою; Ріжучий ніж з трьома лезами; Набір фіксуючих елементів; документація |
| Максимальні обороти | 8500 об/хв |
| Мощность двигателя | 1700 Вт |
| Ріжуча система | ніж; волосінь |
| Тип двигателя | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 38 см |
- Цена: 3 183 ₴












