Шурупокрут-дриль акумуляторний Milwaukee M12 BLDDRC-202C 12В 2х2А·год 40Нм 0-550-1700об/хв ЗП C12C кейс 1.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4933499686_PR1
12 332 ₴
11 099 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Milwaukee M12 BLDDRC-202C – це компактний та потужний акумуляторний дриль-шуруповерт з максимальним крутним моментом 40 Нм і двома швидкісними режимами (0–550 та 0–1700 об/хв). Завдяки довжині всього 185 мм інструмент зручно використовувати у важкодоступних місцях. Металевий патрон 10 мм, LED-підсвітка, індикатор заряду, а також 2 акумулятори по 2.0 А·год і зарядний пристрій в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Звукова потужність | 96 дБ(А) |
| Звуковое давление | 85 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс; підсвічування; регулювання крутного моменту |
| Цвет | червоний з чорним |
| Комплектация | акумулятор - 2шт; зарядний пристрій; Інструкція з експлуатації; кейс; шуруповерт-дриль |
| Конструкция | пістолетна |
| Макс. діаметр свердління дерева | 22 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 40 Нм H*m |
| Напряжение | 12 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 11 099 ₴












