


Мийка кухонна Franke Centro, фраграніт, прямокутник, з крилом зліва, 780х500х200мм, чаша - 1, врізна, CNG 611-78 TL, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0630.465_PR1
11 700 ₴
10 530 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка Franke Centro CNG 611-78 TL 114.0630.465 у витонченому білому відтінку – це поєднання вишуканого дизайну та неперевершеної швейцарської якості для вашої кухні. Виготовлена з інноваційного матеріалу Fragranite, вона поєднує фізичну міцність, стійкість до повсякденної експлуатації та сучасний вигляд, що прикрасить інтер'єр будь-якої кухонної зони.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| Колекція | Centro |
| Комплектация | зливний клапан; сифон |
| Кількість фрезованих отворів | 1; 5 |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Особенности | місце для монтажу змішувача |
| Розміри мийки | 780 x 500 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 440 x 400 x 200 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 530 ₴



