


Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, без крила, 410х510х200мм, чаша - 1, врізна, MRG 610-72 TL, бежевий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0668.863_PR1
9 867 ₴
8 880 ₴
Легкий монтаж FastFix
Для монтажу мийки не потрібні спеціальні інструменти та багато часу. У виріз відповідного розміру встановлюється мийка, наноситься герметик і рівномірно притискається. Елементи FastFix надійно зафіксують її в стільниці.
Фраграніт: краса й міць, що служитимуть вам вічно
Фраграніт – це не лише один із найтвердіших текстурованих матеріалів у світі, але й один із найвишуканіших. Наш оброблений Фраграніт вирізняється витонченим блиском і теплотою на дотик. Поверхня має тонку текстуру без пор, тому вона гарантує високий рівень гігієни. Міцний Фраграніт від Franke, що на 80% складається з кварцу та на 20% — із надтвердої акрилової смоли, подарує вам красу на все життя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 390 мм |
| З сифоном | Да |
| Колекція | Maris |
| Комплектация | вентиль 3½"; кухонна мийка; набір кріплень; зливний клапан; сифон |
| Кількість фрезованих отворів | 3; 1 |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри мийки | 410 x 510 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 370 x 400 x 200 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 498 мм |
- Цена: 8 880 ₴



