


Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, без крила, 760х510х200мм, чаша - 2, врізна, MRG 620 TL, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0720.010_PR1
15 678 ₴
14 110 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте для себе унікальну чорну матову кухонну мийку Franke MRG 620 TL Black Edition 114.0720.010, яка поєднує елегантний дизайн та функціональність. Виготовлена зі стійкого і довговічного граніту, ця модель відмінно підкреслить сучасний стиль будь-якої кухні, задаючи новий рівень практичності та краси.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 740 мм |
| Колекція | Maris |
| Комплектация | зливний клапан; сифон |
| Кількість фрезованих отворів | 7 |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 800 мм |
| Основних чаш | 2 шт |
| Розміри мийки | 760 x 510 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 346 x 400 x 200 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 498 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 110 ₴



