Змішувач для кухні Franke Atlas Neo J, довж.виливу - 183мм, поворотний, 1+аератор, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_115.0590.046_PR1
9 571 ₴
8 614 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки ретельно продуманій конструкції змішувача, кількість місць, де потенційно може накопичуватись забруднення, зведена до мінімуму, тому доглядати за змішувачем дуже просто. Корпус та елементи змішувача не піддаються корозії та впливу мийних засобів, тому змішувач є надзвичайно довговічним та стійким до стирання чи подряпин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 257.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 36 см мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 18.3 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Колекція | Atlas Neo |
| Кут повороту зливу | 180 ° |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Робочий тиск води | 3 бар |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | ламінарний |
| Тип зливу | поворотний |
Информация для заказа
- Цена: 8 614 ₴










