Змішувач для кухні Franke Eos Neo U, довж.виливу - 220мм, поворотний, 1+аератор, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_115.0529.202_PR1
10 296 ₴
9 266 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кухонний змішувач з поворотним невитяжним виливом і бічним важелем керування. Інноваційний аератор формує кришталево-чистий, прозорий ламінарний потік води без розбризкування. Кут повороту виливу складає, 180° тому водяний потік досягає більшої площі мийки. Корпус та елементи змішувача не піддаються корозії та впливу мийних засобів, тому змішувач є надзвичайно довговічним та стійким до стирання чи подряпин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 255 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 33 см мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 22 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Колекція | EOS NEO |
| Кут повороту зливу | 180 ° |
| Положення важеля | справа |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Робочий тиск води | 3 бар |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | ламінарний |
| Тип зливу | поворотний |
Информация для заказа
- Цена: 9 266 ₴












