


Змішувач для кухні Franke Lina L Pull Out, довж.виливу - 218мм, поворотний, 1важіль, витяжний, бежевий — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_115.0728.489_PR1
9 229 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кухонний змішувач з поворотним витяжним виливом і бічним важелем керування. Витяжний вилив дозволяє зручно мити всю поверхню мийки та наповнювати посуд, який розміщений поза її межами. Кут повороту виливу складає, 360° тому водяний потік досягає більшої площі мийки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Латунь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 264 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 28.5 см мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 21.8 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Колекція | Lina |
| Кут повороту зливу | 360 ° |
| Положення важеля | справа |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Робочий тиск води | 3 бар |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | витяжний |
Информация для заказа
- Цена: 9 229 ₴



