Пила шабельна DeWalt 1100Вт пропил 280мм 0-2800ход/хв 29мм кейс 3.5кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_DWE305PK_PR1
12 499 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Регульована швидкість до 2800 ходів на хвилину та хід полотна 29мм гарантують точне і швидке різання. Вага 3.5кг забезпечує комфортну роботу та зручність у керуванні інструментом. У комплекті йде міцний кейс для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 280 мм |
| Комплектация | пластиковий кейс; пила |
| Мощность двигателя | 1100 Вт Вт |
| Тип | ручна |
| Хід полотна | 29 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 499 ₴











