Набір із двох акумуляторних інструментів DeWalt дриль-шурупокрут DCD709 шурупокрут ударний DCF809 акб 2х4А·год ЗП кейс 6.5кг —
- Готово к отправке
- Код: ERC_DCK2062M2T_PR1
25 299 ₴
20 799 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дриль-шурупокрут DCD709 володіє високим крутним моментом і оптимальними швидкостями для свердління та закручування, а ударний шурупокрут DCF809 забезпечує потужні удари для швидкого і якісного закручування навіть у жорстких матеріалах. У комплекті два акумулятори XR Li-Ion ємністю 4А·год, що гарантують тривалу автономність, а зарядний пристрій дозволяє швидко відновлювати заряд. Все це упаковано у міцний кейс для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год |
| Питание | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс; підсвічування |
| Цвет | жовтий з чорним |
| Комплектация | акумулятор - 2шт; зарядний пристрій; кейс; шуруповерт-дриль ; ударний шурупокрут |
| Конструкция | пістолетна |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 65 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | Набор инструментов |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1650 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 20 799 ₴









