Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Eco, 160х1000мм, кнопка, сталь, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_12-068050-0110_PR1
2 453 ₴
2 208 ₴
Бездоганна естетика білого кольору
Ця елегантна електрична «драбинка» – втілення стилю та компактності. Виготовлена з фарбованої сталі білого кольору, вона вдало доповнює сучасний інтер’єр ванної кімнати чи іншого простору. Компактний розмір 100 × 16 × 7,2 см дарує легкість формі, а міжосьова відстань у 13 см додає функціональності.
Тепло, що створює комфорт
Із потужністю 76 Вт та максимальною робочою температурою до 55 °C модель забезпечує ефективні сушіння й обігрів, доречні для щоденного використання. Температуру вибирають натисканням кнопки, без зайвих налаштувань, а стаціонарне кріплення гарантує стабільність. Завдяки захисту на рівні IP44 пристрій безпечний до використання навіть у вологих приміщеннях таких, як ванна кімната.
Зручність у деталях
Із правим розташуванням шнура та лаконічним кріпленням користування пристроєм – суцільне задоволення. Надійність конструкції гармоніює зі зручністю монтажу й експлуатації. Відсутність зайвих елементів і мінімалізм у дизайні роблять цей пристрій універсальним доповненням для інтер’єру, де важлива не тільки функціональність, а й візуальна гармонія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 76 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | праве підключення кабелю; стаціонарне кріплення |
| Корпус | фарбована сталь |
| Количество ребер | 2 шт |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Монтаж | встановлюється на стіну |
| Розміри | 1000 x 160 x 72 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
| Управление | механічне (кнопка) |
- Цена: 2 208 ₴









