Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Smart, 90х1200мм, таймер-регулятор, сталь, біла — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_12-168053-0912_PR1
3 202 ₴
2 882 ₴
Дизайн, що говорить мовою стилю
Біла рушникосушарка ARDESTO Elina Smart – це естетика, яка не жертвує функціональністю. Завдяки стриманому дизайну «драбинка» з чотирма секціями вона гармонійно доповнюватиме будь-який сучасний інтер’єр. Фарбована сталь додає виробу вишуканості. Завдяки компактному розміру (1 200 × 90 × 69 мм) забезпечено ефективність навіть у невеликих приміщеннях.
Тепло з розумом
Із потужністю 88 Вт і можливістю регулювання температури до 55 °C за допомогою таймера-регулятора Elina Smart є інтелектуальним рішенням для щоденного комфорту. Ступінь захисту IP44 гарантує безпеку використання за вологих умов, а розташування шнура праворуч забезпечує зручність монтажу без зайвих клопотів.
Надійність, яку відчуваєш щодня
Стаціонарне кріплення, вага 4,5 кг та міжосьова відстань 60 мм зумовлюють стабільність і надійність конструкції.
ARDESTO Elina Smart – це щоденна турбота, втілена у витонченій формі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.5 кг |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 88 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | таймер-регулятор; праве підключення кабелю; стаціонарне кріплення |
| З терморегулятором | Да |
| Корпус | фарбована сталь |
| Количество ребер | 4 шт |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Монтаж | встановлюється на стіну |
| Розміри | 1200 x 90 x 69 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
- Цена: 2 882 ₴









